custom-banner

Software Engineer for Test Automation (Ref. č.: 1-16-35664/PF)

04.03.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; Java programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
1800 - 3000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Java Developera, ktorý má záujem podieľať sa na vývoji systému, ktorý využívajú mnoho veľkých spoločností na svete.
V tomto vývojárskom centre ponúkajú uplatnenie pre kreatívnych JAVISTOV, ktorých motivuje úspech v práci a ktorí plánujú dlhodobo rozvíjať svoju kariéru v úspešnej IT spoločnosti.

Náplň práce:
- Vývoj frameworkov pre automatizované testovanie systému
- Návrh, kódovanie a implementácia našich centrálnych systémov pre automatizácie testov
- Údržba virtuálnych strojov, na ktorých bežia automatické testy
- Podpora našich medzinárodných vývojových tímov pri používaní frameworkov a systémov
- Práca v agilnom vývojovom tíme

Využívaný tech-stack:
Práca s Java, JavaScript, TypeScript, Windows and Linux, Jenkins, Docker, VirtualBox, Maven

Benefity a ďalšie výhody:

- Ročný finančný bonus až do výšky 150% mesačného platu
- Technické kurzy a certifikácie
- Jazykové kurzy
- Nákup odbornej literatúry
- Možnosť práce z domu (V súčasnosti však práca na full-time home office)
- Extra dni dovolenky, Sick days
- Vynikajúci balík odmeňovania s ďalšími sociálnymi a lekárskymi výhodami
- a mnoho iných

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúseností s vývojom v JAVE
- Skúsenosti s Jenkins, Docker, VirtualBox, Maven – NICE TO HAVE
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
- Dobré komunikačné znalosti a schopnosť kooperovať v tíme