Pracuj ako SMT operátor (obsluha automatických strojov a počítača) - NITRA - 12 hodinové zmeny . Priemerná mzda 1300€ brutto. (doprava, ubytovanie)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

SMT OPERÁTOR

-zaujímavá práca s modernými technológiami, obsluha automatických strojov a PC (počítača)
- obsluha linky pre osádzanie súčiastok na dosky plošných spojov
- príprava a výmena súčiastok do osádzacích strojov, dokladanie dosiek do linky
- príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby
- zodpovednosť za plnenie výrobných noriem a kvalitu, dodržiavanie OS
- stabilné pracovné prostredie, klimatizácia počas celého roka - stabilná teplota pracovného prostredia 21°C - 22°C
- viaczmenná 12 hodinová prevádzka, príplatky za nočné zmeny
- pracovný režim - deň, noc, voľno a práca aj počas víkendu - ak pracovné zmeny padnú aj na víkendové dni - cyklus 12hodinovej zmennosti sa strieda

Priama registrácia a doplnenie informácií k termínom a obsadzovanej prac. pozícii:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
+421908961969
Bezplatne - 0800500502

Ponúkaný plat

945 - 1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

SMT OPERÁTOR 12h - od 945 - 1300,- E / brutto základný plat prvé 3. mesiace 745 EUR/mesiac + dochádzková prémia vo výške 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 254€ po 3. mesiacoch 866 EUR/mesiac + dochádzková prémia vo výške 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 254€

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- zaujímavá práca s modernými technológiami, PC
- stravné v podobe stravovacej karty - stravné v hodnote 3,83€
- možnosť záloh - každý týždeň
- doprava - MHD Nitra, prípadne vlastná
- ubytovanie 1,20 € / noc
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie