Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Máš skúsenosti vo výrobe? Alebo ich chceš nadobudnúť? Práca operátora pri Novom Meste nad Váhom s platom až 1050€ + 13.plat! DOPRAVA ZADARMO! Nástup ihneď!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca operátora výroby zahŕňa obsluhu strojov a zariadení - práca v takte na montážnej linke.

Na linkách sa vyrábajú a montujú svetlá do automobilov.
Nasledujúcou fázou je čistenie, kontrola a balenie hotových výrobkov.

Upresnenie platových podmienok

773,69 € (navýšenie po skúšobnej dobe 828€) + bonus 10% + zákonné príplatky a iné

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie platu po zaučení na 828,50€
- dochádzkový bonus a výkonnostný bonus 10%
- zákonné príplatky + extra príplatky za prácu nadčas
- 13. a 14. plat
- odmena za odporučenie zamestnanca
- vstupné školenie
- stravovanie v závode
- doprava ZDARMA
- pomoc s exekúciami
- pravidelné ZÁLOHY
- koordinátor na telefóne každý pracovný deň

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe

- manuálna zručnosť- flexibilita

- spoľahlivosť, zodpovednosť

- ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny (nie je možnosť výberu)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie