custom-banner

Skladník s manipulačnou technikou v Nitre - picker s NZV

02.03.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselný park Nitra
Okres Nitra, Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 870 EUR
870 + variabilná zložka + 13. plat + výkonnostný bonus + príplatky podľa zákonníka práce
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- naskladňovanie a vyskladňovanie materiálu
- vydávanie materiálu podľa výrobných plánov
- plnenie pokynov nadriadeného
- dodržiavanie 5S
Práca na tri zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat
- zabezpečená doprava (Nitra, Jarok, Šaľa, Topoľčany, Výčapy-Opatovce, Ludanice, Dvorany, Presľany, Hrušovany, Koniarovce, Čajkovce, Alekšince, Cabaj-Čápor, Rastislavce, Mojmírovce, Svätoplukovo, ...)
- bonus podľa odpracovaných mesiacov 5% - 15% zo základnej hrubej mzdy,
- stravný lístok v hodnote 4€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- platné oprávnenie na VZV - skupina C
- ochota pracovať na dve zmeny
- zodpovednosť
- bezúhonnosť