Vaša práca
je naším poslaním.

Prijmeme inžiniera zákazníckej kvality do automobilového priemyslu v ČR! Nástupná mzda od 1 350€ (35 000 CZK) mesačne! Pošlite nám svoj životopis!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce inžiniera zákazníckej kvality je tvorba pracovných a kontrolných postupov, riešenie zákazníckych a dodávateľských otázok a potrieb. Taktiež účasť na zákazníckych a interných auditoch - koordináciu prípravy akčných plánov a monitoring plnení a komunikáciu so zákazníkom. Zahŕňa zároveň aj vzorkovanie a uvoľňovanie výrobkov do výroby.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 1350€ (35 000CZK) + 13. plat + príspevok na stravné

Benefity a ďalšie výhody

- 13. plat vo forme polročných bonusov
- výška mzdy v závislostí od skúseností
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- príspevok na stravné (stravenky alebo dotácia)
- flexibilný začiatok pracovnej doby
- odmeny za jubileá, úspechy
- odmeny za odporučenie zamestnancov
- zamestnanecké benefity (športové aktivity, zdravotná starostlivosť, firemné akcie a ďalšie)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala - pošlite nám prosím svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť metód kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D a.i.) veľkou výhodou
- znalosť noriem kvality (ISO 9001) a automotiv noriem (IATF 16949) výhodou
- znalosť NEMECKÉHO JAZYKA na komunikatívnej úrovni NUTNOSŤOU
- znalosť iného cudzieho jazyka výhodou
- VŠ vzdelanie technického smeru alebo SŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosť s riadením a plánovaním kvality - užívateľská znalosť MS Office
- vodičský preukaz sk. B (ochota cestovať v prípade potreby)
- samostatnosť, spoľahlivosť a dôslednosť
- schopnosť riešiť problémy
- tímovosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie