Mechanik merania a regulácii (MaR )

24.03.2021 Tepláreň Košice, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Teplárenská 3
04292

Košice
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 870 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Iné benefity:
- mesačná variabilná zložka do 10 % v závislosti od pracovného výkonu
- dovolenkový príspevok, energetický príspevok, 13. mzda - podľa podmienok podnikovej kolektívnej zmluvy,
- týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona,
- príspevky v zmysle sociálneho programu,
- stabilita zamestnávateľa,
- program vzdelávania.
Pracovný pomer: na dobu určitú - 1 rok, 3 mesiace skúšobná doba,
Druh pracovného pomeru: plný úväzok (37,5 hod/týždenne),
denná prevádzka – 7,5 hodinové zmeny.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
870 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
1. 3. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 3. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaEnergetika, plyn a elektrina

Náplň (druh) práce
- zabezpečenie funkčnosti spojovacích systémov informačnej, káblovej a optickej siete systému SCZT, slúžiacich pre prenos údajov z meračov tepla a riadiacich systémov OST a UB
- diagnostika a meranie parametrov spojovacích vedení a káblov zverených do starostlivosti v rámci rozvodu tepla
- kontrola funkcie a diagnostika príčin porúch meradiel na odberných miestach, kontrola ich zabezpečenia proti nelegálnemu odberu tepla, mesačný odpočet meračov tepla pre potreby fakturácie.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Windows - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- odborná spôsobilosť: práca na technickom zariadení elektrickom v zmysle vyhlášky č. 718/2002 Z. z.
osvedčenie E22 samostatný elektrotechnik pre zariadenia do 1000 V - objekty bez nebezpečenstva výbuchu (vítané a uprednostnené)
- znalosti v oblasti IT: štandardné znalosti kancelárskych programov
- kvalifikácia: v oblasti technických odborov - elektro
- vzdelanie: SŠ, elektro, meranie, automatizačná technika
- prax v oblasti elektro - výhodou
Žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte najneskôr do 12.3.2021
Všetky žiadosti budú posúdené, pričom si vyhradzujeme právo telefonicky kontaktovať len vhodných uchádzačov na ponúkanú pracovnú pozíciu.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Tepláreň Košice, a.s.
04292 Košice-Juh
Slovensko
Tel: +421556192163