custom-banner

MANAŽÉR POBOČKY (1 800 EURO) Košice

02.03.2021 UNIX AUTÓ KFT
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košický kraj, Prešovský kraj; Košice, Okres Košice-okolie; Prešov
Pozícia / odvetvie: Obchod; Manažér prevádzky / pobočky, Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
• Bérezés: 1800 EURO + béren kívüli juttatások
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Kirendeltség Vezetőként 10-15 fős csapat irányítása
• Kirendeltségi munkafolyamatok napi operatív felügyelete
• Értékesítők és kiszállítók munkájának koordinálása, ellenőrzése
• Részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatban
• Partnerekkel való személyes kapcsolattartás, professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
• Értékelések és beszámolók készítése

Benefity a ďalšie výhody:

• Stabil vállalati háttér
• Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
• 10 hetes betanítási program Magyarországon
• Könnyen megközelíthető, központi elhelyezkedés
• Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség
• Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat

Informácie pre uchádzača:

Pályázatod (fényképes Magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Všeobecne požadované znalosti:

• Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett több éves vezetői gyakorlat
• Minimum középszintű magyar nyelvtudás
• Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
• Jó kapcsolatteremtő készség
• Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
• „B” kategóriás jogosítvány
• Műszaki érdeklődés előny, de az autóalkatrész ismeret nem feltétel