Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

PONÚKAME TI PRÁCU AKO VODIČ NA VZV ! PLAT AŽ 1180€! ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE! PRAVIDELNÉ ZÁLOHY !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- pracovná ponuka je na logistike
- práca je v trojzmennom režime
- obsluha vysokozdvižných vozíkov
- vykládka/nakládka kamiónov,
- zásobovanie skladu,
- napĺňanie vozíkov distribučných súprav

Upresnenie platových podmienok

830€ + nočný príplatok (87€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) + crossdock prémia (80€)= 1180€

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia až do výšky 185€
- crossdock prémia 80€
- ubytovanie prvý mesiac ZADARMO od ruheho mesiaca (80€/mesiac)
- nočný príplatok 87€ 13. plat.
- pravidelné zálohy
- zabezpečená strava v jedálni alebo možnosť objednania si stravu na prevadzku.
- možnosť kariérneho rastu
- doprava zabezpečená (Šaľa, Galanta, Trnava, Senica, Hlohovec, Biely Kostol) - - príplatky za nadčasy
- náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz VZV (C, W1)
- skúsenosť s prácou s VZV
- ochota pracovať v trojzmennom režime
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem o trvalé zamestnanie manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie