custom-banner

Executive Assistant/ Office Assistant (Ref. č.: 3-1-35669/PF)

02.03.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice I
Košice
Pozícia / odvetvie: Administratíva
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
950 - 1000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta/ kandidátku na komplexnú asistentskú pozíciu. Ak ste človek, ktorý má vynikajúcu znalosť anglického jazyka a skúsenosť na pozícii Office Manager, neváhajte nám poslať svoj životopis v angličtine.

Na tejto pozícii na Vás bude čakať:

- podpora vedenia spoločnosti
- organizácia služobných ciest a stretnutí
- podpora oddelení spoločností ( HR, marketing apd. )
- vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie
- spolupráca na HR agende - pre-selekcia životopisov
- firemné nákupy, vybavovanie objednávok apd.
- komunikácia v anglickom jazyku
- komunikácia s dodávateľmi, inšitúciami
- zodpovednosť za prijatú a odoslanú poštu
- ostatné administratívne činnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na DDS, príspevok na životné poistenie
- a iné prezentované budú na osobnom pohovore

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Anglický jazyk na pokročilej úrovni - PODMIENKA ( denná komunikácia v anglickom jazyku)
- Prax na podobnej pozícii v trvaní minimálne 2 roky (vítaná je prax z office manažmentu)
- Pracovná skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti
- Dobré PC zručnosti - hlavne pokročilá úroveň MS Excel ( pokročilé funkcie, podmienené formátovanie, pivotné tabuľky apd. )
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup ku riešeniu úloh
- Dobrý time management a schopnosť pracovať pod stresom
- Reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť a príjemný prejav
- VP. skupiny B - aktívny vodič