Vaša práca
je naším poslaním.

Máš papiere na VZV? Vycestuj za prácou a zarábaj až 1200€ mesačne. Ubytovanie a dopravu do práce ti zabezpečíme.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na VZV (ťahač - vláčik alebo retrak)- vykládky kamiónov- naskladňovanie materiálu- fyzická kontrola dodávky- zavážanie materiálu k spotrebe- účasť na inventúrach- základná starostlivosť o vozík

Upresnenie platových podmienok

870/990€ + 5 až 15% bonus za mesiac + zákonné príplatky + stravné lístky 4€

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny- možnosť práce nadčas- doprava plne hradená zamestnávateľom- doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava ...)- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ- rastúce prémie: 1. mesiac 5% 2. mesiac 10% 3. mesiac 15%- možnosť rýchleho kariérneho postupu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- potrebný PLATNÝ PREUKAZ VZV (skupina W1 alebo C)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie