custom-banner

Vycestuj za prácou! Vodič VZV s platom až 1180€! 13 plat a ubytovanie zabezpečené!

26.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Košice, Púchov, Ružomberok; Liptovský Mikuláš, Poprad, Prievidza, Rimavská Sobota, Senica, Trenčín, Žilina, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Logistik, Skladník, Vodič osobného vozidla, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 830€ + nočný príplatok (87€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) + crossdock prémia (80€)= 1180€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poď pracovať ako vodič VZV do TRNAVY!

- kontrola kvality vyrábaných dielov,
- obsluha manipulačnej techniky,
- zásobovanie prevádzky potrebným materiálom a vykonávanie prípravy dielov,
- zabezpečovanie manipulácie, vyprázdňovanie a skladovanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

Benefity a ďalšie výhody:

Individuálna prémia až do výšky 185€
Crossdock prémia 80€
Príjemné ubytovanie v bytoch (80€/mesiac)
Nočný príplatok 87€
13. plat
Pravidelné zálohy
Zabezpečená strava v jedálni (1,09€/obed)
Možnosť kariérneho rastu
Doprava zabezpečená (Šaľa, Galanta, Trnava, Senica, Hlohovec, Biely Kostol)
Príplatky za nadčasy
Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Platný preukaz VZV (C, W1)
Skúsenosť s prácou s VZV
Ochota pracovať v trojzmennom režime
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Manuálna zručnosť
Dobrý zdravotný stav