Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme operátorov výroby a skladníkov do Lozorna! Mzda až 1200€! Ubytovanie + doprava ZADARMO!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme operátorov do výroby a na zaskladňovanie a vyskladňovanie komponentov do Lozorna!
-Práca je v trojzmennom režime
-Operátor zabezpečuje kompletnú montáž nárazníka
-Skrutokovanie, lepenie, montovanie, klipovanie či vŕtanie
-Vizuálna kontrola dielcov
-práca v sklade, prenášanie komponentov, pomoc pracovníkom logistiky

Upresnenie platových podmienok

742€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + zákonné príplatky = 1200€

Benefity a ďalšie výhody

Navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
Dochádzkový bonus až 130€
Bonusy do výšky 23%
Nočné príplatky až 100€
Príplatky za nadčasy
Príplatky za sviatok 150%
ZADARMO doprava a ubytovanie
Možnosť pravidelných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala,neváhajte zaslať svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
Dobrá fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie