NAY a.s.
Nay Elektrodom

Brigádnik na oddelení reklámacií - NAY Žilina

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žilina
Ul. Vysokoškolákov 39, Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme výpomoc so systémovým a fyzickým spracovaním reklamácií (vrátane vydávania a prijímania reklamácií od dopravcov) na reklamačné oddelenie OD NAY Žilina.

Pozícia je vhodná aj pre študentov, či rodičov na materskej/rodičovskej dovolenke. Predpokladaná potreba pokrytia je 3 a viac dní v týždni po 4 až 8 hodín (podľa vzájomnej dohody).

Upresnenie platových podmienok

4,50 €/hod

Benefity a ďalšie výhody

  • káva a čaj zadarmo na pracovisku
  • práca v priateľskom a mladom kolektíve
  • ponuka dlhodobej alebo opakovanej brigády

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

26.3.2021

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí boli na základe zaslaných materiálov vybraní do ďalšieho kola.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • fyzická zdatnosť
  • zodpovedný prístup
  • dôslednosť a flexibilita

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno