Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadá sa pracovník v strojárenskom priemysle!! CNC, fréza a šublera ak Ti to niečo hovorí tak neváhaj nás kontaktovať a my Ťa radi zamestnáme v stabilnej práci so skvelým finančným ohodnotením a množstvom ďalších výhod!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Jednoduché ručné, manipulačné práce pri obsluhe hlavne CNC fréz (vkladanie a vykladanie dielcov)
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielov
- Vizuálna kontrola opracovaných dielov
- Práca s posuvným meradlom (šublerou)
- Práca s technickou dokumentáciou
- Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
- Zabezpečovanie plynulého chodu výroby
- Zodpovednosť a zabezpečovanie poriadku v okolí svojho pracoviska

Upresnenie platových podmienok

739+príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Základná mzda 739€
- Príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne, v závislosti od vzdialenosti
- Ubytovanie ZADARMO pár minút od firmy
- Stravovacie karty – 3,83€ za odpracovaný deň
- Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí
- Možnosť čerpania týždenných záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informacie na telefónnom čisle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Matematická gramotnosť
- Manuálna zručnosť
- Ochota vycestovať za prácou
- Prax na podobnej pozícií výhodou
- Výborný zdravotný stav
- Spoľahlivosť
- Dôslednosť
- Zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie