Vaša práca
je naším poslaním.

Stále hľadáme šikovných operátorov do výroby v ŽILINE so mzdou až 1100 € ! Ubytovanie zabezpečené ! Možnosť záloh ! Stravné lístky 4€ bez doplatku! Zamestnaj sa v tejto neistej dobe v stabilnej práci !!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce operátora výroby zahŕňa montáž a kompletizáciu sedačiek do rôznych typov automobilov. Práca je v 3-zmennej prevádzke a montáž prebieha v závislosti od zaradenia na montážnych linkách, prípadne na vlastných pracovných stanovištiach. Práca je v stanovenom takte. Pracovná ponuka zahŕňa prácu s konštrukciami, poťahmi a následnú kontrolu kvality hotových výrobkov. Podpisom pracovnej zmluvy to nekončí. Počas celého trvania pracovného pomeru sme Vám k dispozícií na telefóne. Ak potrebujete poradiť, zodpovedať nejaké otázky

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 710€ + dochádzkový bonus 75€ + bonus za výkon 10% + osobné ohodnotenie 10% + zákonné príplatky + stravné lístky v hodnote 4€ (bez doplatku zamestnanca)

Benefity a ďalšie výhody

- dochádzkový bonus 75€
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- príspevok na dopravu (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti od miesta práce)
- stravné lístky v hodnote 4€/deň (bez doplatku zamestnanca) - 13. plat
- zákonné príplatky nad rámec zákona
- bezplatná lekárska prehliadka
- UBYTOVANIE
- MOŽNOSŤ PRAVIDELNÝCH ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informacie na telefónnom čisle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou na 3 zmeny je veľkou výhodou - pracovitosť
- tímovosť
- dobrý zdravotný stav
- precíznosť
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie