custom-banner

IT Architect (Ref. č.: 1-16-35636/PF)

26.02.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT tester
Ponúkaný plat (základná mzda): 3100 EUR
3100 - 4200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre technologickú spoločnosť, poskytujúcu IT služby a riešenia, hľadáme architeka alebo skúseného programátora, ktorý sa vie orientovať v architektúre.

· Integrácia systémov pomocou web rozohraní
· Implementácia aplikácií pre interný core system v Cloud prostredí
· Definovanie prostredia a nástrojov pre vývoj
· Tvorba a následné zavádzanie IT štandardov podľa globálenej stratégie
· Kooperácia s medzinárodným tímom

Benefity a ďalšie výhody:

· 13.a 14. plat
· Kvartálne odmeny
· Vianočné odmeny
· Home Office
· Flexibilná pracovná doba
· Parkovacie miesta
- Sick days 5x do roka
- Preplácanie kurzov a certifikácií
- 300€ poukážky Satur alebo ProCare
- Plne hradené gastrolístky
- Jazykové kurzy ANJ
- Multisport karta
- Health days (napr. ovocie)
- Masáže
- Sprcha

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

· Výborná orientácia v kóde, ideálne však skúsenosti s vývojom aplikácií na Java platforme (prípadne .Net, C#, C++)
· Predchádzajúca skúsenosť s integráciou systémov, architektúrou
· Rest/Soap web serivces
· Archimate, Confluence
· UML diagramy
· Znalosť cloud riešení AWS alebo AZURE
· Anglický Jazyk - C1