Vaša práca
je naším poslaním.

HĽADÁME ŠIKOVNÝCH VODIČOV NA VZV ! PLAT AŽ 1180€! ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE! PRAVIDELNÉ ZÁLOHY !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- pracovná ponuka je na logistike - práca je v trojzmennom režime - obsluha vysokozdvižných vozíkov - vykládka/nakládka kamiónov, - zásobovanie skladu, - napĺňanie vozíkov distribučných súprav

Upresnenie platových podmienok

830€ + nočný príplatok (87€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) + crossdock prémia (80€)= 1180€

Benefity a ďalšie výhody

- Individuálna prémia až do výšky 185€ - Crossdock prémia 80€ - Ubytovanie prvý mesiac ZADARMO od ruheho mesiaca (80€/mesiac) - Nočný príplatok 87€ 13. plat. - Pravidelné zálohy - Zabezpečená strava v jedálni alebo možnosť objednania si stravu na prevadzku.  Možnosť kariérneho rastu - Doprava zabezpečená (Šaľa, Galanta, Trnava, Senica, Hlohovec, Biely Kostol) Príplatky za nadčasy Náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz VZV (C, W1) - skúsenosť s prácou s VZV - ochota pracovať v trojzmennom režime - samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem o trvalé zamestnanie manuálna zručnosť - dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie