Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako výrobný pracovník. U nás môžeš zarobiť až 900€ mesačne! Doprava a ubytovanie zdarma

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovná ponuka zahŕňa montáž svetlometov z jednotlivých dielov, obsluhu výrobných a montážnych liniek, zároveň aj vizuálnu kontrolu a balenie hotových svetlometov. Práca je v stoji a v trojzmennej prevázke. Pracovná ponuka zahŕňa komplexné zaučenie na požadovanú pozíciu.

Upresnenie platových podmienok

Základ mzdy 700€ + variabilná zložka mzdy 13% + príplatky za zmennosť

Benefity a ďalšie výhody

- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky - odmena 13% - 13. plat - BEZPLATNÁ DOPRAVA zo širokého okolia / príspevok na dopravu - STRAVA ZABEZPEČENÁ v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€) - ZÁLOHY (možnosť pravidelných záloh každý týždeň) - POMOC A PORADENSTVO s exekúciami, ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie