custom-banner

Pracuj ako výrobný pracovník. U nás môžeš zarobiť až 900€ mesačne! Doprava a ubytovanie zdarma

25.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Topoľčany
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základ mzdy 700€ + variabilná zložka mzdy 13% + príplatky za zmennosť
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná ponuka zahŕňa montáž svetlometov z jednotlivých dielov, obsluhu výrobných a montážnych liniek, zároveň aj vizuálnu kontrolu a balenie hotových svetlometov. Práca je v stoji a v trojzmennej prevázke. Pracovná ponuka zahŕňa komplexné zaučenie na požadovanú pozíciu.

Benefity a ďalšie výhody:

- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky - odmena 13% - 13. plat - BEZPLATNÁ DOPRAVA zo širokého okolia / príspevok na dopravu - STRAVA ZABEZPEČENÁ v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€) - ZÁLOHY (možnosť pravidelných záloh každý týždeň) - POMOC A PORADENSTVO s exekúciami, ÚPSVaR

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie