Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Personálny konzultant - koordinátor

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- aktívne vyhľadávanie a telefonické kontaktovanie kandidátov,
- inzercia na pracovných portáloch, vyhľadávanie zamestnancov v teréne,
- organizácia a vedenie osobných pohovorov,
- organizácia a vedenie výberových konaní (testovanie kandidátov),
- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov,
- komunikácia so zamestnancami,
- komunikácia s klientmi, pravidelný reporting,
- administratívna, práca v interných systémoch.

Upresnenie platových podmienok

739 + 300 variabilná zložka

Benefity a ďalšie výhody

-práca na plný úväzok (40 hod/týždenne),
-Laptop a firemný telefón
-príplatky za dosiahnutie daného cieľa
-mladý dynamický tím
-zaškolenie
-firmené akcie
-možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Personalistika

Všeobecne požadované znalosti

- schopnosť samostatnej organizácie času,
- pracovitosť, chuť, nasadenie,
- komunikačné schopnosti,
- znalosť zákonníka práce výhodou,
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
- VP sk. B

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B