Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

VODIČ VZV V TRNAVE SO MZDOU AŽ 1 180€ MESAČNE!!! STABILNÁ PRÁCA - MODERNÉ UBYTOVANIE - PRAVIDELNÉ ZÁLOHY. PODMIENKOU JE PLATNÝ PREUKAZ NA VZV SKUPINY C, W1

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- pracovná ponuka je na logistike
- práca je v trojzmennom režime
- obsluha vysokozdvižných vozíkov
- vykládka/nakládka kamiónov, zásobovanie skladu, napĺňanie vozíkov distribučných súprav

Upresnenie platových podmienok

830€ + nočný príplatok (87€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) + crossdock prémia (80€)= 1180€

Benefity a ďalšie výhody

- individuálna prémia do výšky 185€
- CROSSDOCK prémia 80€
- príplatok za prácu v noci 87€
- 13. plat
- UBYTOVANIE (80€/mesiac)
- DOPRAVA (Šaľa, Galanta, Trnava, Senica, Hlohovec ...)
- možnosť kariérneho rastu
- náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že máte záujem o pracovnú ponuku - pošlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- prax a platný preukaz na VZV (skupina C, W1)
- skúsenosť s prácou v 3-zmennom režime
- spoľahlivosť, pracovitosť, zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- matematická gramotnosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie