Administratívny pracovník

26.02.2021 EZO.sk, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: EZO.sk, s.r.o.
Hviezdoslavova 7, Prešov, 080 01,

Prešov
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
Pracovné podmienky:
Pracovný čas: 7:00-15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.3.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vybavovanie organizačných a administratívnych záležitostí podľa pokynov
- správa e-shopu a internetových objednávok
- správa sociánych sietí
- administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- zabezpečovanie chodu kancelárie z organizačného a technického hľadiska
- evidovanie a archivácia dokumentov
- komunikácia s úradmi a inými inštitúciami

Požiadavky na zamestnanca: zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť

Podmienkou je poslanie VIDEOVIZITKY (krátke video o sebe - max. 22 MB veľkosť) Poprosíme ju zaslať v prílohe na email: obchod (@) ezo.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno