LEKÁR ŠPECIALISTA V ODBORE ANESTÉZIOLÓGIA A INTENZÍVNA MEDICÍNA NEMOCNICA SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Spišská Nová Ves
Jánskeho 1
052 01 Spišská Nová ves

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Starostlivosť v rozsahu získanej kvalifikácie, špecializácie v odbore anestéziológia a intenzívna medicína, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Bude samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Zabezpečie komplexnej a konziliárnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou chirurgického odboru.

Ponúkaný plat

2512 EUR

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania, od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Za účelom osobného stretnutia Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Iné znalosti

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- orientácia na pacienta
- ochota učiť sa nové veci

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B