custom-banner

Prijmeme šikovných operátorov/ky do automobilky v Nitre. Mzda 1173€ +5,30€ stravné (ubytovanie/doprava zabezpečené). Nástup Hneď.

21.04.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Dolné Hony
Nitra
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Autoelektrikár, Autoklampiar, Automechanik, Lakýrnik, lakovač, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 905 - 935 EUR
PRIEMERNÝ MESAČNÝ ZÁROBOK: 1136 € - 1173 €* Základ tvorí tarifná mzda 905 €* + od 1. dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3-mesačnej skúšobnej doby 935 €* + výrobný bonus 0 – 15 % tarifnej mzdy + príspevok na dopravu 20 €* /V prípade, že ste skúsený operátor v oblasti AUTOMOBILOVÉHO PRIEMYSLU - hneď nastupujete so základ. mzdou 935€/
Termín nástupu do práce: od 10.4.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

VÝROBNÝ PRACOVNÍK / OPERÁTOR/-KA VÝROBY - muži aj ženy

Táto pracovná pozícia je vhodná pre tých, čo majú skúsenosti prácou vo výrobe v minimálnej dĺžke 6 mesiacov alebo pracovné
skúsenosti u dodávateľa automobilového priemyslu

Nemusíte mať ale pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle.
Všetko potrebné vás naučíme v našej Tréningovej akadémii.

Zmennosť:
2-zmenná prevádzka - 8 hodinové zmeny
Pondelok až piatok - týždeň ranná, týždeň poobedná zmena
V prípade potreby práca aj v sobotu alebo práca nadčas počas niektorých dní v pracovnom týždni, podľa potrieb klienta.

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky v plnej výške
- možnosť záloh - každý týždeň
- UBYTOVANIE
- zmluvná doprava ZADARMO
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora
- stabilná práca, možnosť kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií :

Náborová kancelária - 0948002048
Bezplatná linka - 0800500002

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048