LEKÁR/ LEKÁR ŠPECIALISTA URGENTNÉHO PRÍJMU- NEMOCNICA SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Spišská Nová Ves
Jánskeho 1
052 01 Spišská Nová Ves

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- bude samostatne vykonávať odborné pracovné činnosti v neodkladnej zdravotnej starostlivosti, záchrannej zdravotnej službe, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania.
- bude poskytovať a zabezpečovať konziliárnu zdravotnú starostlivosť
- bude poskytovať a zabezpečovať zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy

Ponúkaný plat

1365 - 2511 EUR

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania, od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Benefity a ďalšie výhody

- prestížny zamestnávateľ
- priateľská pracovná atmosféra
- atraktívny rozvojový program
- spravodlivé mzdové ohodnotenie
- podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
- rôzne druhy nepeňažných benefitov a spoločenských aktivít
- zľavové kartičky- multisport, Dr. Max

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

31.12.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Iné znalosti

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

manuálna zručnosť
schopnosť neustále sa vzdelávať
dôslednosť
zodpovednosť
komunikácia
aktívny prístup
špecializácia v danom odbore
Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook - základy

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B