Kontrolór - Nové Zámky

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nové Zámky

Pozícia / odvetvie

Výroba; Kontrolór

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Vykonávať kontroly na odbernom mieste s cieľom znižovania netechnických strát
• Zdokumentovanie chyby merania, vyhotovenie dokumentácie a zaistenie vecných dôkazov pri NO (neoprávnených odberoch)
• Zaistenie odberného miesta proti neoprávnenej manipulácii
• Informovať odberateľa o zistených skutočnostiach, zodpovednosť za doručenie predpísanej dokumentácie
• Vykonanie nápravy priamo na mieste
• Vybavovanie služobných zákaziek
• Opakované kontroly OM (odberného miesta), kontrolný odpočet, odpočet VO (veľkoodberu)
• Spolupráca s Políciou SR pri riešení neoprávnených odberov
• Účasť na súdnych pojednávaniach

Ponúkaný plat

1120 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1120 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % kvartálna výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

15.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 1120 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška základnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
K základnej mzde prináleží kvartálna výkonnostná odmena vo výške 20 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 15.03.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky
*Vysoká miera lojality a zodpovednosti
*Samostatanosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B