custom-banner

Prevádzkový elektrikár

25.05.2021 Nemak Slovakia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ladomerská Vieska
Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1280 - 1480 EUR
nástupný plat zahŕňa:
základná tarifa od 720 € + príplatky a mesačné prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- praktické skúsenosti s automatizovanými linkami
- praktické a teoretické znalosti simatic S7
- odborná spôsobilosť elektrikára min. §22
- znalosť práce s operačným panelom + WIN CC flexible
- znalosť obsluhy ABB robotov – výhodou
- práca v nepretržitom pracovnom režime

Benefity a ďalšie výhody:

• 13. a 14. plat
• odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
• odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej
absencie) 100€ / mesačne
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily 120 € / polročne
• bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
• príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na email alebo na adresu: Personálne oddelenie, Vieska 394, 965 01 Ladomerská Vieska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- technické myslenie
- manuálne zručnosti súvisiace s pracovnou pozíciou
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita,samostatnosť
- prax v zlievárenskom alebo v automotive prostredí výhodou
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou