custom-banner

Obchodný zástupca (Skladník)

05.03.2021 ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.
Miesto práce: Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Obchodný manažér, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1100 EUR
Podľa znalostí a skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pozícia zameraná najmä na obchod, no v súčasnej Covid-19 dobe bude pomáhať aj v sklade. Neskôr by sa mala pozícia pretransformovať do Vedúceho pobočky. Náplň práce bude najmä:
▪ Re-kontaktovanie existujúcich zákazníkov, vyhľadanie a oslovovanie nových.
▪ Zákazníkmi sú najmä, menšie predajne so sortimentom papiera a písacích potrieb, prípadne hračiek alebo väčšie firmy, ktorým sa oplatí takýto sortiment kupovať z veľkoskladu pre vlastné potreby.
▪ Komunikácia so zákazníkmi vo vzorkovej predajni a v sklade.
▪ Spolupráca s administratívnym pracovníkom a skladníkom.
▪ Vytváranie a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov v regióne.
▪ Práca v sklade.

Benefity a ďalšie výhody:

▪ Stravné lístky
▪ Predaj žiadaného sortimentu za konkurencieschopné ceny
▪ Práca v zabehnutej a dobre fungujúcej firme, ktorá buduje pobočku v Nových Zámkoch

Pozícia je vhodná pre obchodného zástupcu aktívneho v regióne Nové Zámky, so skúsenosťami v predaji stredne rýchlo obrátkového tovaru, s praxou v sklade, ktorý má ambíciu stať sa časom Vedúcim pobočky veľkoobchodu s papierom a písacími potrebami.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

▪ Prax na obdobnej obchodníckej pozícii z fyzickým sortimentom (nie predajom služieb).
▪ Prejazdený región Nových zámkov a okolia so znalosťou podnikateľského prostredia a kontaktmi v obchodoch alebo väčších firmách.
▪ Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
▪ Obchodný duch, samostatnosť a spoľahlivosť.
▪ Ambícia stať sa časom vedúcim pobočky.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ACTIVE Personnel Solutions je personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2008.

Pri poskytovaní personálnych služieb pre firmy sa zameriava najmä na:
▪ špecializované vyhľadávanie a výber kandidátov na pozície senior špecialistov alebo vrcholových manažérov
▪ vyhľadávanie a výber špecialistov a manažérov v IT oblasti
▪ nábor absolventských alebo juniorských pozícií (napr. pre veľké medzinárodné centrá)

V rámci poskytovaných personálnych služieb pre jednotlivcov naša agentúra ponúka najmä:
▪ profesionálnu a zároveň ľudskú komunikáciu o pracovných miestach
▪ preverené a seriózne firmy pre ktoré hľadá vhodných pracovníkov
▪ aktuálne a atraktívne pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.
Kutlíkova 17
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Rastislav Klempa
Kutlíkova 17, Bratislava, 85250, Slovenská republika
Tel: +421 911 766 033