Operátor liniek na vytláčanie plastov /plastikár/

16.03.2021 CAMPRI, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Nitra
Lužianky
Hlohovecká 13
95141

Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,53 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilné pracovné miesto v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- motivujúce mzdové ohodnotenie, prémiový systém
- pravidelné ročné prehodnotenie miezd
- brutto mzda: 800,- - 1 150,- Eur/mes.
- základná zložka mzdy: 4,53 Eur/hod. (pri nástupe); uvedená mzda je základná najnižšia možná, ktorá sa zvyšuje vzhľadom na pracovné skúsenosti
- prémie mesačné až 20 %
- nadčasové príplatky 25 - 50 %, mzdové zvýhodnenia za prácu S/N/SV
- príspevky na dopravu pre zamestnancov zo vzdialenejších lokalít
- stravné lístky a ďalšie benefity
- komplexné zaškolenie na pozíciu a pravidelné odborné školenia
- práca v priateľskom kolektíve
- starostlivosť o zdravie zamestnancov (pitný režim, dni zdravia priamo u nás vo firme...)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,53 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 2. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 4. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmácia

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Profesijné životopisy, prosím, posielať na emailovú adresu:
email; info: 0903 703 594;

Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať väčšinu našich kritérií.
Termín výberového konania dohodneme s každým individuálne.

Náplň (druh) práce
- Obsluhovanie liniek na vytláčanie plastov,
- manipulačné práce so surovinou a hotovými výrobkami.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 18:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

CAMPRI, spol. s r.o.
95141 Lužianky
Slovensko
Fax: +421376921699