Pracovník odpadového hospodárstva v automobilke v Nitre, 2 zmenná prevádzka

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Jedná sa o prácu s odpadovým materiálom:
- Zber odpadov na mieste vzniku a ich preprava do skladu odpadov
- Dotrieďovanie odpadov v mieste vzniku
- Lisovanie odpadov, drvenie
- Preprava odpadov do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál

V prípade vyvážača odpadov platný preukaz VZV skupiny A,B,C, W1 (prípadne nízkozdvižný vozík)

bez ubytovania
bez príspevku na dopravu

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

priemerná mzda 1100 eur/mesiac brutto
Základná mzda: 850,-€/ hodina
výkonnostný bonus do výšky 50€ - 100,- €
výkonnostný bous do výšky 50€ - 100,- €
Príplatok za nočnú prácu: 1,43€/ hod
Príplatok za prácu v sobotu 1,79 €/hod
Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/hod
Príplatok za prácu vo sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

Stravná jednotka vo výške 4,50€/ deň poskytnutá formou stravovacej karty, stravovanie v závodnej jedálni
Pracovná pozícia sa vykonáva v priestoroch spoločnosti Jaguár Land Rover v Nitre.

Dvojzmennná prevádzka, Ranná 06:00-14:15 (7,5 hod) Poobedná 14:15-22:30 (7,75 hod)
možnosť nadčasov.

Benefity
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis prosím zaslať na mail email

Viac informácií
Mgr. Alena Galčíková
+421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno