custom-banner

Zamestnáme ťa v Trenčíne ! Pozícia - montážny pracovník. Mzda až 800 € mesačne a doprava v rámci TN zabezpečená.

06.03.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Okres Ilava, Partizánske, Okres Prievidza, Okres Trenčín; Dubnica nad Váhom, Nemšová, Trenčianske Teplice, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 623€ + variabilná zložka mzdy až 20% + príplatky podľa zákonníka práce
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme nových pracovníkov na montáž svetlometov pre automobily. Práca v sebe zahŕňa prácu v takte na montážnej linke:
- samotná montáž svetlometov podľa normy a pracovných postupov,
- balenie hotových výrobkov,
- sledovanie kvality komponentov pred začatím a po skončení každej operácie,
- oboznámenie sa s denným plánom výroby,
- sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa činnosť vykonáva,

- práca v 3 zmennej prevádzke (8 hod.).

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- príplatky podľa zákonníka práce
- stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
- doprava v rámci TN a z BnB- ZDARMA
- možnosť záloh

V prípade ďalších informácií ma môžete kontaktovať telefonicky +421 917 131 685

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- skúsenosť s prácou vo výrobe (výhodou),
- dobrá motorika prstov,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať a učiť sa nové veci.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Andraško
Tel: 421917131685