AMBULANTNÁ SESTRA - OFTALMOLÓGIA (PLK BETLIARSKA)

ProCare, a.s.11.04.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Očakávame

- poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácie, podľa
ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Čo ponúkame

- stabilné pracovné miesto
- plný úväzok, klasický pravidelný pracovný čas
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť kariérneho a osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Ponúkaný plat

971 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 971 EUR/ mes. - plat sa odvíja od dosiahnutého vzdelania a špecializácie + garantované mesačné odmeny*

Benefity a ďalšie výhody

Termín nástupu do práce

od 1.4.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

termín nástupu možný dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou