custom-banner

Nemáš prácu? U nás môžeš zarobiť až 900€ mesačne! Dopravu máš úplne zadarmo

18.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Topoľčany, Zlaté Moravce; Handlová, Nitra, Prievidza, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + zákonné prípatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž svetlometov z jednotlivých dielov
- obsluha výrobných a montážnych liniek
- vizuálna kontrola a balenie hotových svetlometov
- práca v stoji
- trojzmenná prevádzka

Benefity a ďalšie výhody:

- príplatky za prácu v noci, v sobotu a v nedeľu alebo sviatky
- odmena 13%
- 13. plat
- BEZPLATNÁ DOPRAVA zo širokého okolia / príspevok na dopravu
- STRAVA ZABEZPEČENÁ v závodnej jedálni (výber zo 4 jedál s doplatkom 0,69€)
- ZÁLOHY (možnosť pravidelných záloh každý týždeň)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie