Hlavný vedúci detského letného tábora

24.03.2021 DETSKÉ CENTRUM SLOVENSKO

Miesto práce: Slaná Voda pri Oravskej Poľhore, okres Námestovo
Žilinský kraj; Námestovo; Žilina
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Vzdelávanie a školstvo; Psychológ, Riaditeľ školy, Špeciálny pedagóg, Športový tréner, Učiteľ 2.stupňa ZŠ, Učiteľ na strednej škole, Učiteľ na vysokej škole, Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
maximálne 8 hodín denne, 14 až 28 dní
Termín nástupu do práce: od 1.7.2021 do 28.7.2021
Druh pracovného pomeru: brigáda
Termín ukončenia výberového konania: 30.4.2021
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hlavný vedúci detského tábora pre deti vo veku 11 až 16 rokov, vedenie kolektívu detí a táborových pracovníkov. Plánovanie a realizácia programu tábora.

Benefity a ďalšie výhody:

strava, ubytovanie, cestovné do tábora

stačí životopis a kontaktné údaje (telefón, e-mail). Ďalšie kolo výberu prebehne na prípravnom 3 dňovom školení táborových pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

Schopnosť viesť kolektív detí a dospelých, znalosti z oblasti prírodovedy, športu, turistiky, táborenia, zdravovedy a pod.