Pracuj s nami v automobilke v Nitre. Priemerný mesačný zárobok 1118€ - 1173€ **Doprava a ubytovanie zabezpečené**

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
Dolné hony, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

VÝROBNÝ PRACOVNÍK / OPERÁTOR/-KA VÝROBY

Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať pozornosť aj detailom, určite takéto schopnosti dobre využijete.
Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle. V „Tréningovej akadémii“ spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Ponúkaný plat

905 - 935 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nástupná mzda :
Trieda 1 = 905,-€ - pracovník bez skúseností v automotive
Trieda 2 = 935,-€ pracovník so skúsenosťami v automotive alebo po 3 mesiacoch práci v JLR
/ mzda je zložená z 905 tarifa + 40 kompetenčný príspevok/
+ mesačný bonus 0-15% - na základe 3 kritérií.
1. Dochádzka 10%,.
2. Kvalita 2,5%
3. Objem výroby 2,5%
Príplatok za prácu nadčas v bežný pracovný deň na 33%
Príplatok za prácu nadčas v sobotu sa zvyšuje na 33%

+nástupný bonus 50€
+príspevok na dopravu 20€

Priemerný mesačný zárobok 1118 € - 1173 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

-pracovná zmluva (plný úväzok)
-stravné lístky
-možnosť záloh
-pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
-zaškolenie
-zmluvná doprava z okolia
-ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Dvojzmenná prevádzka, ranná zmena - pracovný čas od 06:00 hod. do 14:30 hod
poobedná zmena od 14:00 hod. - 22:30 hod
Aktuálne sa otvára 3. zmena !!!
Zamestnanci pracujú v prípade potrieb klienta aj nadčas.
Špecifické (statické školenia) sa spravidla pre nových zamestnancov realizujú v sobotu (prioritne počas prvých 2 týždňov po nástupe na danú pracovnú pozíciu).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavka na zamestnancov :
• Schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• Zameranie na kvalitu odvedenej práce • Prax v automobilovom priemysle je výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie