Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme operátorov výroby na montáž svetlometov v Topoľčanoch! Doprava zabezpečená! Vhodné pre ženy aj mužov!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných montážnikov svetlometov do Topoľčian!

Náplň práce:
-Práca vhodná pre ženy aj mužov
-Práca v trojzmennom režime
-Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov  -Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
-Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + zákonné prípatky

Benefity a ďalšie výhody

Príjemné pracovné prostredie
Príspevok na dopravu
Doprava zabezpečená z 9 smerov
Príplatky za nočné zmeny
Príplatky za sobotu, nedeľu
13. plat každoročne
14.plat po odpracovaní 5 rokov
13% variabilná odmena
Zabezpečená teplá strava v jedálni (0,69€)
Možnosť zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontantujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosti s prácou vo robe
Samostatnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať v stoji

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie