Junior electronic designer

08.03.2021 SEC Technologies, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
Družstevná 5
03101

Okres Liptovský Mikuláš
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

-Attractive compensation package
-Potential to grow, learn, and get more responsibility
-Education budget
-High paced environment

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 2. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 2. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Elektrotechnika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pohovor

Tlačiť

Poslať
priateľovi

Poslať
životopis

Náplň (druh) práce
We are looking for a young, motivated and ready to grow electronic designer for a small scale production of electronic modules with use in the defense industry based on the provided electronic scheme and other requirements.

-Design of PCB boards in precision class 4-7 and with 2-6 layers
-Coordination during manufacturing process (e.g. ordering of components)
-Development, maintenance and organization of required documentation
-Preparation of data inputs required for placement of SMT and THT technologies
-Coordination of placement sourcing, management of the required documentation
-Procurement of electronic components (inc. BOM management, procurement optimization, stock management)
-Management of produced electronic boards
-Support during firmware booting and testing of electronic boards
-Preparation and changes of technical documentation in English

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SEC Technologies, s.r.o.
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko