#TsmeMy

    Technik dokumentaristiky

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Trnavský kraj; Trnava
    Trnava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme posilu do nášho Tímu výstavby telekomunikačných sietí.
    Náplň práce:
    -kontrolovať stavby pred preberacím konaním
    -zapracovávať nové stavby do všetkých elektronických systémov
    -viesť evidenciu schematických, polohopisných plánov, tvárnicových tratí, poskytovať a archivovať projekt. dokumentáciu
    -zakresľovať vybudované káblové, vzdušné siete, aktualizovať a obnovovať poškodenú dokument.
    -aktualizovať, archivovať technickú dokumentáciu v papierovej a elektronickej forme
    - vykonávať evidenciu počtu a dimenzií káblov podľa telekomunikačných objektov
    -eskalovať prevádzkové problémy SW systémov technickej dokumentácie
    -sledovať, vyhodnocovať a spracovávať výkazy o prírastkoch na sieti
    -poskytovať vyjadrenia o existencii podzemných telekomunikačných zariadeniach a viesť ich evidenciu
    -vykonávať vytyčovacie práce optických a metalických káblov v teréne

    Ponúkaný plat

    850 - 850 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Mzda závisí od skúseností kandidáta.
    K základnej mzde prislúcha ročný bonus do výšky 15%

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo ponúkame:
    -Prácu u #2 Najzamestnávateľa v kategórii IT a Telekomunikácie.
    -Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    -Neobmedzený paušál na pracovné účely
    -Ročnú odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    -Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    -4 dni voľna navyše (sick day)
    -Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    -Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    -Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    -Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    -Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    -Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    -Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    -Kompenzáciu pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    -znalosť telekomunikačnej siete a prostredia
    -znalosť metodík, procesov a legislatívnych noriem

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!