Operátor výroby nárazníkov v Hlohovci/ubytovanie zdarma, príspevok na dopravu, možnosť záloh/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec
Priemyselná 1127, 920 03 Hlohovec-Šulekovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti na montáži smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka
 vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
 kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
 dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
 plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Ponúkaný plat

735 - 950 EUR

Upresnenie platových podmienok

Priemerný plat od 1000€/mesiac

Základný plat: 735€/brutto
 výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
 Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
 príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
 príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
 príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
 príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
 príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
 13. ty plat

Benefity a ďalšie výhody

7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)
 Možnosť pracovať nadčasy, občasne sú doplánované pracovné soboty.

Zamestnanec môže poberať zálohy na mzdu v hodnote 30€ avšak podmienka je že zamestnanec musí mať odpracovaný aspoň jeden týždeň na Pracovnej Zmluve.

Za každú odpracovanú zmenu dennú a poobednú dostáva zamestnanec stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je 3,75€ Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€

Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný dom
 Ubytovanie je poskytované pre operátorov zdarma.

Zamestnanci majú príspevok na dopravu 0,66€/ deň. Z Trnavy je zabezpečená doprava pravidelnými linkovými spojmi, z Leopoldova je doprava zabezpečená buď to peši (15 min od závodu) alebo pravidelnými linkovými spojmi

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy posielajte na adresu email
Pohovory budú riešené formou online pohovorov cez telefón
Pre viac informácií volajte 0918899488

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Vek ideálne do 45 rokov
 Fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
 Pravidelná dochádzka bez PN a absencii, právna bezúhonnosť
 Precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie