Vaša práca
je naším poslaním.

Operátor vo výrobe PLAT až 1155€! Zabezpečené ubytovanie, teplá strava a možnosť záloh!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • hľadáme operátorov výroby do úspešnej automobilky v Trnave obsadzujeme pozície na prevádzke montáž
  • nástupy máme každý týždeň práca je v trojzmennom režime
  • obsluha montážnych liniek práca v takte montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla  svetlá, prevodovka, kolesá)

Upresnenie platových podmienok

850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) = 1155€

Benefity a ďalšie výhody

  •  individuálna prémia až dovýšky 185€

  •  ubytovanie prvý mesiac ZADARMO od druheho mesiaca  (80€/mesiac)

  •  13. plat vyplácaný raz ročne

  •  pravidelné zálohy

  • zabezpečená teplá strava v jedálni alebo možnosť objednania si na prevdzku,a pitný režim

  •  možnosť kariérneho rastu

  • doprava zabezpečená (Senica, Šala, Galanta, Hlohovec, Biely kostol)

  • príplatky za nadčasy

  • náborový príspevok za odporučenie nového zamestnanca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948079864

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

  •  skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte
  •  výhodou no nie však podmienou
  •  ochota pracovať v trojzmennom režime
  •  samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, záujem o trvalé zamestnanie, manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie