Zubný lekár- nemocnica Galanta

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Galanta

Pozícia / odvetvie

Zubný lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov

Ponúkaný plat

1365 EUR

Upresnenie platových podmienok

Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a v závislosti od skúsenosti a profilu kandidáta. Výška uvedenej mzdy platí pre plný úväzok.

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Prijmeme zubného lekára aj bez praxe.
Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a dohodnite si stretnutie.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

◦ aktívny prístup
◦ samostatnosť
◦ flexibilitu
◦ starostlivosť
◦ zodpovednosť
◦ schopnosť riešiť kritické situácie
◦ schopnosť určiť priority
◦ dodržiavať pravidlá

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno