custom-banner

Máš platný preukaz a skúsenosť s prácou na VZV v sklade? Chceš zarábať 1100€ ? Tak potom hľadáme práve teba!!!

15.02.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Slovenská republika; Trnavský kraj; Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Nitra, Okres Nové Zámky, Partizánske, Okres Piešťany, Šaľa, Topoľčany; Kolárovo, Leopoldov, Sereď, Šurany, Vráble
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 990€+ 5 až 15% bonus za mesiac + zákonné príplatky + stravné lístky 4€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca s VZV
- vyskladňovanie podľa objednávky
- čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov
- preprava materiálu zo skladu k výrobným linkám,
- zásobovanie výrobnej linky komponentmi,
- výkladky a nákladky kamiónov
- spolupráca na inventúrach
- práca na 2 zmeny, v budúcnosti na 3 zm

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť čerpania záloh
- doprava ZADARMO

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948328714 alebo zašlite mi Váš životopis na email Ďakujem V prípade, že táto ponuka nespĺňa Vaše predstavy, máme pre Vás množstvo ďalších, o ktorých Vám viem podať bližšie informacie na telefónnom čisle uvedenom vyššie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

ukončené stredoškolské vzdelanie