Vychovávateľ ( pilotný projekt )

03.03.2021 Centrum pre deti a rodiny Nitra
Miesto práce: Slovensko
okres Nitra
Nitra
Dlhá 179
94901

Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Vzdelávanie a školstvo; Špeditér, prepravca, Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1064 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Uvedená základná zložka mzdy v hrubom je platová tarifa bez sumy zvýšenia platovej tarify, ktorá sa určuje na základe započítanej praxe pedag. zam. s VŠ II. a bez príplatkov.
- Kolektívna zmluva.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1064,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 2. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 2. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:24. 2. 2021

Náplň (druh) práce
Vykonávanie výchovno-vzdelávacej činnosti detí v samostatnej diagnostickej skupine.( Pilotný projekt pre odľahčenie profesionálnych náhradných rodičov v čase ich dovolenky). Komplexné zabezpečovanie starostlivosti o deti ( výchovno-vzdelávacie , voľnočasové, zdravotnú starostlivosť .... ).

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 20:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Predkladať žiadosti do 22.02.2021 do 10:00 hod. V určenom termíne zasielajte požadované doklady poštou na adresu CDR Nitra alebo e-mailom, ktorý je uvedený v texte inzerátu.

Požadované doklady pre prihlásenie sa do výberového konania:

a) písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
b) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie pracovnej pozície,
e) písomné čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
f) písomný súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov,

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vzdelanie na pracovnú pozíciu vychovávateľ v zmysle platnej legislatívy !

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Centrum pre deti a rodiny Nitra
Dlhá 179
94901 Nitra
Slovensko
Tel: +421372433002