custom-banner

Skladový operátor- vodič VZV Hlohovec. Ubytovanie zabezpečené ZDARMA!

14.02.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyselná 1127, 920 03 Hlohovec-Šulekovo
Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Logistik, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 875 EUR
Mzda od 1100€/brutto

Základná mzda 875 EUR
Výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku
príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
13. ty plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto,
 vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi,
 participovanie v rôznych pracovných skupinách (5S, Hoshin, SMED, TPM, PSG, atď.),
 podávanie zlepšovacích návrhov a podieľanie sa na ich implementácii,
 informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch bezodkladne.

Benefity a ďalšie výhody:

7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)
Možnosť pracovať nadčasy, občasne sú doplánované pracovné soboty.

Za každú odpracovanú zmenu dennú a poobednú dostáva zamestnanec stravný poukaz v hodnote 3?75€ na jedlo v závodnej jedálni. Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€ za jednu zmenu.

Ubytovanie je zabezpečené na ubytovniach v Trnave. Jedná sa o 2/3 lôžkové izby. Ubytovňa Nukleón a ŽOS Trnava, Leopoldov rodinný dom
Ubytovanie je poskytované pre operátorov ZDARMA!

Zamestnanci majú príspevok na dopravu 0,66€/ deň.
Z Trnavy je zabezpečená doprava pravidelnými linkovými spojmi, z Leopoldova je doprava zabezpečená buď to peši (15 min od závodu) alebo pravidelnými linkovými spojmi.

Informácie pre uchádzača:

Svoje životopisy posielajte na adresu email
Pohovory budú realizované formou online pohovorov cez telefón + preskúšanie na VZV v podniku.
Pre viac informácií volajte 0918899488

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Vek ideálne do 45 rokov
 spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
 vysoká miera zodpovednosti
 manuálna zručnosť, logické myslenie
 ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
 praktické skúsenosti s vedením nízkozdvižného vozíka výhodou typu C, W1
 platné oprávnenie na vedenie motorového vozíka výhodou C a W1
 prax vo výrobnom prostredí výhodou a v logistike