Content editor / Copywriter - Part time pre študentov VŠ

15.08.2022 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Brigádnik, Copywriter, reklamný textár
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
Ak máš skúsenosti, určite sa dohodneme.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Produktové oddelenie spoločnosti Zoznam.sk hľadá na dlhodobú spoluprácu šikovného part-timera s láskou k internetu, médiám. Budeš spolupracovať na top online produktoch, akými sú napríklad Topky.sk, Feminity.sk, Kariera.sk a mnoho ďalších.
Okrem platu si odnesieš cenné pracovné skúsenosti z oblasti online služieb.

Čo budeme od teba potrebovať?
- starostlivosť o obsah na našich weboch (obrázky, texty, videá, atď.)
- výmena/úprava existujúceho videoobsahu za iný/nový
- znalosť výrazu WordPress a CMS, HTML
- spoluprácu na pridelených projektoch a úlohách s produktovým a redakčným oddelením
- aspoň začiatočnícke poznatky o Google Analytics,
- samostatnosť vo vyhľadávaní/editovaní obrázku alebo videa a opravení preklepov v texte
- písanie krátkych textov, návodov a postupov na rôzne témy
- zlepčovanie redakčného obsahu

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť dlhodobej spolupráce
- mladí a pracovití kolegovia
- možnosť občasnej práce z domu (viac priblížim na pohovore),
- Práve sme sa prestahovali do nových priestorov Pradiareň 1900

Ak si sa rozhodol/la poslať nám životopis, prosím uisti sa, že si zadal správny e-mail a telefónne číslo. Možno nám to bude trochu trvať ale ozveme sa ti tak či onak, aby si vedel/a na čom si.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

HTML, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

-si študentom/kou aspoň 3. ročníka na Vysokej škole s marketingovým/masmediálnym zameraním?
-browsuješ vodami internetu, a to ako na slovenských, tak aj zahraničných weboch?
-túžiš pracovať v médiách a zároveň pracovať sám/sama na sebe?
-si schopný/á pracovať systematicky a samostatne?
-tvoja úroveň angličtiny dosahuje minimálne komunikačnú úroveň?
-práca s Microsoft Office ti nerobí žiadne problémy?
-vedel/a by si odpracovať 80h/mesiac?

Ak si odpovedal/a na všetky otázky ÁNO, neváhaj a pošli nám tvoje CVčko.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Svätoplukova II. 18892/2 A
Bratislava
Slovenská republika
www.zoznam.sk

Kontaktné údaje:

Martin Smutný
Svätoplukova II. 18892/2 A, Bratislava, 821 08, Slovenská republika