Ekonóm / Účtovník

23.09.2021 JUDr. Ivana Semanová, advokátka spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Staré Mesto
Jesenského 27
04001

Košice
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Ekonóm, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 872 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
872,20 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 2. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 8. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a realitySúdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Náplň (druh) práce
Vedenie účtovníctva spoločnosti.
Riadne evidovanie zverených dokladov, tvorba prehľadov podľa požiadaviek.
Daná pozícia sa obsadzuje na základe projektu Podpora pracovných miest v spoločnosti JUDr.Ivana Semanová,
advokátka spol. s r.o. Cieľom projektu je rozvoj pracovných návykov osôb z cieľovej skupiny prostredníctvom
zamestnania. Dôsledkom projektu bude zvýšenie
zamestnanosti, zamestnateľnosti a mobility osôb z cieľovej skupiny. Zároveň vďaka mobilite pracovnej sily
dostanú pracovnú príležitosť aj nezamestnané osoby z najmenej rozvinutých regiónov Slovenska. Tento projekt
sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci
Operačného programu Ľudské zdroje.
Kód projektu v ITMS2014+: 312031U077

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

JUDr. Ivana Semanová, advokátka spol. s r.o.
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko