custom-banner

Manažér rastlinnej výroby! (Ref. č.: 2-26-35612/PF)

07.04.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska  
Miesto práce: Nové Zámky
Okres Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 2700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Manažéra Výroby. - Zabezpečenie procesu výroby rastlinnej produkcie a pripravenosti mechanizácie na práce na výmere 5500 Ha ornej pôdy. - Organizácia práce nižšie postavených manažérov – agronóm, pomocný agronóm, vedúci dielne, vedúci skladového hospodárstva - a zabezpečenie dohľadu nad manažmentom im priamo podriadených zamestnancov na jednotlivých výrobných strediskách. - Pravidelný reporting najvyššiemu vedeniu – riaditeľ, zástupca riaditeľa, výrobný riaditeľ - Podieľať sa na zabezpečovaní osív, hnojív, chémie. Rokovanie s výrobcami a príprava podkladov pre finálne rokovania najvyššiemu vedeniu. - Zodpovednosť za výrobu objemových krmív pre živočíšnu výrobu (> 5000 ks hovädzieho dobytka) a hospodárenie s organickými hnojivami. - Zodpovednosť za prípravu osevných postupov, plánu hnojenia, plánu chemickej ochrany rastlín a agrotechnických termínov. - Zabezpečenie správneho zberu, čistenia sušenia, skladovania komodít a plánovania odbytu. - Komunikácia s obchodnými partnermi a dodávateľmi - Zodpovednosť za hospodárenie s palivami, olejmi a náhradnými dielmi - Zavádzanie inovatívnych postupov v agrotechnike a prechod na precízne poľnohospodárstvo vrátane zavedenia digitálnej evidencie prác rastlinnej výroby prostredníctvom agronomického softvéru.

Benefity a ďalšie výhody:

- firemný automobil , aj na súkromné účely
- bonusy

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

Všeobecne požadované znalosti:

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Skúsenosti z rastlinnej výroby podmienkou
- Skúsenosť s vedením tímu
- Precíznosť a dôsledné vyžadovanie plnenia úloh
- Znalosť práce s agro IT technológiami – palubné počítače, GPS, agronomický software,...
- Znalosť odbornej angličtiny veľkou výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:


Piaristická 1, Nitra, 94901

Ďalšie ponuky spoločnosti