Zdravotnícky záchranár - Všeobecná nemocnica Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ošetrovateľské aktivity spojené so zachraňovaním chorých, ranených a rodičiek.
Ošetrovateľská činnosť, pri ktorej sa vyžaduje technická zručnosť, znalosť základnej neodkladnej starostlivosti, používanie prístrojovej techniky a pomôcok pri ošetrovaní.
Polohovanie chorých, ich príprava na transport a sledovanie počas transportu vrátane sledovania pomocou prístrojov, vyslobodzovanie postihnutých osôb.
Aplikácie fyzikálnych metód oživovania, zabezpečenie dýchacích ciest, zabezpečenie vnútrožilového prístupu do periférnej žily, odber biologických materiálov od postihnutých.

Ponúkaný plat

1147 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobená Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

◦ komunikačné zručnosti
◦ chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
◦ zmysel pre zodpovednosť
◦ byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
◦ oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno