Lekár špecialista v odbore funkčná diagnostika - Všeobecná nemocnica Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Zdravotníctvo a farmácia; Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
- Vykonáva diagnosticko-liečebnú a odbornú činnosť v súlade s aktuálnymi vedeckými poznatkami, hodnotami s cieľmi príslušného medicínskeho odboru;
- Postupuje podľa schválených predpisov, vnútorných smerníc a organizačných pokynov;
- Pracuje zodpovedne a riadne v súlade s právnymi predpismi;
- Podieľa sa pri vypracúvaní a vedení zdravotnej dokumentácie a inej dokumentácie ustanovenej osobitným predpisom;

Ponúkaný plat

2512 EUR

Upresnenie platových podmienok

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobená Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

◦ komunikačné zručnosti
◦ chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore
◦ zmysel pre zodpovednosť
◦ byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie
◦ oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie