custom-banner

Pracovník odpadového hospodárstva + nízkozdvih sk. A,B,C

30.04.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Nitra
Pozícia / odvetvie: Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Základná mzda: 850,-€/ hodina - Pracovník odpadového hospodárstva
výkonnostný bonus do výšky 50€ - 100,- EUR
Základná mzda: 850,-€/ hodina - Pracovníkov OH + nízkozdvih Trieda skupiny A,B,C a W1
výkonnostný bous do výšky 50€ - 100,- EUR
Príplatok za nočnú prácu: 1,43€/ hod
Príplatok za prácu v sobotu 1,79 €/hod
Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/hod
Príplatok za prácu vo sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jedná sa o prácu na vývoz odpadových materiálov:
- Zber odpadov na mieste vzniku a ich preprava do skladu odpadov
- Dotrieďovanie odpadov v mieste vzniku
- Lisovanie odpadov, drvenie
- Preprava odpadov do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál
- Preprava odpadov na VZV
Dlhodobá spolupráca na dobu neurčitú

Benefity a ďalšie výhody:

Stravné jednotky dotuje na stravovacie karty Agentúra, stravná jednotka vo výške 4,50€/ deň.

V prípade vyvážača s nízkozdvižným vozíkom požadujú platný preukaz VZV skupina A,B,C

- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátorom.

V prípade záujmu o danú pracovnú ponuku je potrebné zaslať CV prípadne nás kontaktovať na uvedenom t.č.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
Pravidelná dochádzka bez PN a absencii
Precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov