Pracovník odpadového hospodárstva NITRA (areál AUTOMOBILOVEJ SPOLOČNOSTI NITRA). Mzda 950-1000€brutto. 2 zmenná práca bez nočných. (stravné,zálohy zo mzdy) Nástup možný HNEĎ.

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra
KOSIT WEST s.r.o.
areál spol. JAGUAR LAND ROVER NITRA

Pozícia / odvetvie

Operátor výroby, Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovníkov odpadového hospodárstva + nízkozdvih Trieda skupiny A,B,C

• Zber odpadov na mieste vzniku a ich preprava do skladu odpadov.
• Dotrieďovanie odpadov v mieste vzniku.
• Lisovanie odpadov, drvenie.
• Preprava odpadov do skladu a v rámci jednotlivých výrobných hál.

Dvojzmenka, Ranná 06:00-14:15 Poobedná 14:15-22:30

Zamestnanci využívajú dopravu JLR - spoje sú z rôznych okolitých smerov.

PRIAMA REGISTRÁCIA záujemcov:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
Bezplatná linka 0800500502

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda: 850,-€/ hodina - Pracovník odpadového hospodárstva
výkonnostný bonus do výšky 50€ - 100,- EUR

Základná mzda: 850,-€/ hodina - Pracovníkov OH + nízkozdvih Trieda skupiny A,B,C a W1

Zákonné príplatky:
Príplatok za nočnú prácu: 1,43€/ hod
Príplatok za prácu v sobotu 1,79 €/hod
Príplatok za prácu v nedeľu 3,58 €/hod
Príplatok za prácu vo sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

zaškolenie, doprava, stravné lístky, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo, celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno